Airport City v4.3.2.1 MOD APK – PARA HİLELİ

airport-city-v4-3-2-1-mod-apk-para-hileliAirport City v4.3.2.1 PARA HİLELİ APK, şehir ve çiftlik kurma oyunlarını sevenlerin kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm adından da anlaşılacağı üzere havalimanı işletmeciliği yapacağınız sürükleyici bir oyundur. Yapımcılığını bu tarz oyunları ile ünlü olan Game Insight stüdyosu üstlenmiştir. Amacınız sahip olduğunuz arazi üzerine birimlerinizi inşa ederek uçakları yollamaktır. Airport City içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hilel ve sınırsız altın hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede araziniz üzerine gelişmiş bir havalimanı kurabilir, daha çok yolcu ve uçağa sahip olabilirsiniz… Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Airport City Play Store’da 504.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

airport-city-v4-3-2-1-mod-apk-para-hileli-1

airport-city-v4-3-2-1-mod-apk-para-hileli-2

airport-city-v4-3-2-1-mod-apk-para-hileli-3

mod apk

Airport City v4.3.2.1 MOD APK İNDİR – 78MB

Kurulumu

Airport City v4.3.2.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Airport City 4.3.2.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz. Paranız azalmaz daima artar.

Airport City 4.3.2.1 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda dilediğiniz gibi altın harcayabilirsiniz. Altınınız azalmaz daima artar.

NOT : oyun içinde para ve altın harcarken öncelikle düşük fiyatlı ürünlerden başlayıp paranızı arttırın.

Ara 31, 2015TOPRAK KOÇ

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.