Blade Waltz v1.2.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

download mod apk

blade-waltz-v1-2-0-mod-apk-mega-hileliBlade Waltz v1.2.0 HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Netmarble Games stüdyosunun üstlendiği RPG, aksiyon ve macera tarzlarındaki oyunları sevenlerin kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz karakter ile kombolar yapıp karşınıza çıkan tüm düşmanları yok etmektir. Blade Waltz içinde yaşanan zorluklardan dolayı MOD APK yani atak hileli ve ölümsüzlük hileli olarak sunuyorum bu sayede karşınıza çıkan tüm yaratıkları rahatlıkla öldürebilir, yenilmez bir kahraman haline gelebilirsiniz… Seçilebilir karakter sınıfları, mistik bir evren, zorlu düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanabilmektedir. Blade Waltz Play Store’da 6.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

blade-waltz-v1-2-0-mod-apk-mega-hileli-1

blade-waltz-v1-2-0-mod-apk-mega-hileli-2

blade-waltz-v1-2-0-mod-apk-mega-hileli-3

mod apk

Blade Waltz v1.2.0 MOD APK İNDİR – 42MB

Kurulumu

Blade Waltz v1.2.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Blade Waltz 1.2.0 atak hile apk : oyun içinde tüm yaratıklara normal atağınızın 15 katını vurursunuz dolayısıyla düşmanlarınızı rahatlıkla yenebilirsiniz.

Blade Waltz 1.2.0 ölümsüzlük hile apk : oyun içinde yaratıklara karşı ölümsüz olursunuz.

Ara 4, 2015TOPRAK KOÇ

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.