Block City Wars v4.2.2 MOD APK – PARA HİLELİ

block-city-wars-v4-2-2-mod-apk-para-hileliBlock City Wars v4.2.2 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını DGames Apps stüdyosunun üstlendiği aksiyon, macera, FPS ve küp oyunlarını sevenlerin kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm mobil platformun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrol ettiğiniz karakter ile bulunduğunuz haritalarda düşmanlarınızı öldürerek bölüm birincisi olmaktır. Block City Wars içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli ve sınırsız altın hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede dilediğiniz silahı satın alabilir, tüm ekipmanları kullanabilirsiniz… Block City Wars v4.2.2 sürümünde yılbaşı teması hakimdir, çok oyunculu yani multiplayer savaşlar sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Block City Wars Play Store’da 81.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

block-city-wars-v4-2-2-mod-apk-para-hileli-1

block-city-wars-v4-2-2-mod-apk-para-hileli-2

block-city-wars-v4-2-2-mod-apk-para-hileli-3

mod apk

Block City Wars v4.2.2 MOD APK İNDİR – 30MB

Block City Wars v4.2.2 SD DATA İNDİR – 107MB

Kurulumu

Block City Wars v4.2.2 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “block.app.wars” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Block City Wars v4.2.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Block City Wars 4.2.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Block City Wars 4.2.2 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

Oca 2, 2016TOPRAK KOÇ

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.