Block Strike v1.3.9 MOD APK – PARA HİLELİ

block-strike-v1-3-9-mod-apk-para-hileliBlock Strike v1.3.9 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Rexet stüdyosunun üstlendiği aksiyon, macera ve FPS tarzlarını sevenlerin kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz küpten karakter ile bulunduğunuz harita üzerinde düşmanlarınızı öldürerek bölümü birinci olarak bitirmektir. Block Strike içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli ve seri kasa açma hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm silahları satın alabilir, dilediğiniz ekipman skinini kullanabilirsiniz… Tamamı küplerden oluşan bir Counter Strike evreni sizleri bekliyor. Çok oyunculu yani multiplayer mücadeleler parmaklarınızın ucundadır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Block Strike Play Store’da 4.800’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

block-strike-v1-3-9-mod-apk-para-hileli-1

block-strike-v1-3-9-mod-apk-para-hileli-2

block-strike-v1-3-9-mod-apk-para-hileli-3

mod apk

Block Strike v1.3.9 MOD APK İNDİR – 29MB

Kurulumu

Block Strike v1.3.9 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Block Strike 1.3.9 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Block Strike 1.3.9 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

Block Strike 1.3.9 kasa hile apk : normalde 15 dakikalık bir oyun süresinin sonunda kasa açılabiliyorken yaptığım düzenleme ile her farklı haritaya girmenizde 1 kasa açabilirsiniz.

Oca 10, 2016TOPRAK KOÇ

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.