Card Wars Adventure Time v1.10.0 MOD APK – PARA HİLELİ

card-wars-adventure-time-v1-10-0-mod-apk-para-hileliCard Wars Adventure Time v1.10.0 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını dünyaca ünlü çizgi dizi kanallarından birisi olan Cartoon Network üstlendiği mükemmel bir oyundur. Amacınız adından da anlaşılacağı üzere kontrol ettiğiniz kartlar ve yaratıklar ile rakibiniz karşısında savaşıp onu yenmektir. Card Wars Adventure Time içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, sınırsız can hileli ve tüm karakterler kullanıma açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yenilmez yaratıklara sahip olabilirsiniz… Adventure Time dizinin ünlü kahramanları Finn, Jake, BMO, Prenses Ciklet, Marceline, Ateş Prensesi ve dahası sizleri bekliyor. Grafikler 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Card Wars Adventure Time Play Store’da 11.63TL’dir 80.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

card-wars-adventure-time-v1-10-0-mod-apk-para-hileli-1

card-wars-adventure-time-v1-10-0-mod-apk-para-hileli-2

card-wars-adventure-time-v1-10-0-mod-apk-para-hileli-3

mod apk

Card Wars Adventure Time v1.10.0 MOD APK İNDİR – 23MB

Card Wars Adventure Time v1.10.0 SD DATA İNDİR – 173MB

Kurulumu

Card Wars Adventure Time v1.10.0 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.turner.cardwars” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Card Wars Adventure Time v1.10.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Card Wars Adventure Time 1.10.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Card Wars Adventure Time 1.10.0 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

Oca 10, 2016TOPRAK KOÇ

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.