Cops N Robbers FPS v3.0.9 MOD APK – PARA HİLELİ

cops-n-robbers-fps-3-0-9-mod-apk-para-hileliCops N Robbers FPS v3.0.9 PARA HİLELİ APK, aksiyon, macera, küp ve FPS oyunlarını seven hocalarımın kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Riovox stüdyosunun üstlendiği sürükleyicilik ve oynanabilirlik bakımından başarılı bulduğum mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz karakter ile bulunduğunuz haritalar üzerindeki düşmanlarınızı öldürerek en yüksek puanı toplamaktır. Cops N Robbers FPS içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, sınırsız hediye hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz silahı satın alabilir, tüm kıyafetleri deneyebilirsiniz… İster tek başınıza isterseniz de çok oyunculu yani multiplayer haritalar üzerinde çatışmalarınızı yapabilirsiniz. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Cops N Robbers FPS Play Store’da 72.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

cops-n-robbers-fps-3-0-9-mod-apk-para-hileli-1

cops-n-robbers-fps-3-0-9-mod-apk-para-hileli-2

cops-n-robbers-fps-3-0-9-mod-apk-para-hileli-3

mod apk

Cops N Robbers FPS v3.0.9 MOD APK İNDİR – 77MB

Kurulumu

Cops N Robbers FPS v3.0.9 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Cops N Robbers FPS 3.0.9 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda ilk para harcamanızdan sonra paranıza bakmanız yeterlidir, sınırsızdır.

Cops N Robbers FPS 3.0.9 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Cops N Robbers FPS 3.0.9 hediye kutusu hile apk : oyuna giriş yaptığınızda hediye kutusu miktarına bakmanız yeterlidir.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

Oca 5, 2016TOPRAK KOÇ

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.