Cut the Rope Magic v1.0.0 MOD APK – KRİSTAL HİLELİ

cut-the-rope-magic-v1-0-0-mod-apk-kristal-hileliCut the Rope Magic v1.0.0 ELMAS HİLELİ APK, mobil cihazlar için klasikleşmiş bir oyun olan yapımcılığını ZeptoLab stüdyosunun üstlendiği sürükleyicilik ve oynanabilirlik bakımından oldukça başarılı bulduğum mükemmel bir seridir Cut the Rope. Uzun zamandır güncelleme yapılmıyordu ancak kısa bir süre önce yeni oyunu olan Cut the Rope: Magic ile karşımıza çıktı amacınız her zamanki gibi aynıdır iplerle bağlı olan şekeri yeşil yaratığımız olan Om Nom ulaştırmaktır. Cut the Rope Magic içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız kristal hileli olarak bu sayede zorlandığımız bölümleri rahatlıkla bitirebilir Om Nom’un karnını doyurabilirsiniz. 100’den fazla bölüm, çözülmeyi beklen onlarca karmaşık bulmaca ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Cut the Rope Magic Play Store’da 9.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

cut-the-rope-magic-v1-0-0-mod-apk-kristal-hileli-1

cut-the-rope-magic-v1-0-0-mod-apk-kristal-hileli-2

cut-the-rope-magic-v1-0-0-mod-apk-kristal-hileli-3

mod apk

Cut the Rope Magic v1.0.0 MOD APK İNDİR – 47MB

Kurulumu

Cut the Rope Magic v1.0.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Cut the Rope Magic 1.0.0 elmas hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, elmasınız azalmaz daima artar.

Ara 19, 2015TOPRAK KOÇ

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.