Darkness Reborn v1.3.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

darkness-reborn-v1-3-0-mod-apk-mega-hileliDarkness Reborn v1.3.0 MEGA HİLELİ APK, siteden aldığım yoğun istekler üzerine güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını mobil platformun ünlü stüdyolarından birisi olan GAMEVIL’in üstlendiği mükemmel bir oyundur. RPG, strateji, aksiyon ve macera oyunlarını sevenlerin kesinlikle denemeleri gerektiğini düşünüyorum. Amacınız kontrol ettiğiniz savaşçı karakter ile bulunduğunuz haritadaki tüm yaratıkları öldürerek bir sonraki bölüme geçmektir. Darkness Reborn içinde yaşanan zorluklardan dolayı MOD APK yani yüksek atak hileli ve ölümsüzlük hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm yaratıkları rahatlıkla öldürebilir efsanevi bir kahraman olabilirsiniz. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Darkness Reborn Play Store’da 572.500’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

darkness-reborn-v1-3-0-mod-apk-mega-hileli-1

darkness-reborn-v1-3-0-mod-apk-mega-hileli-2

darkness-reborn-v1-3-0-mod-apk-mega-hileli-3

mod apk

Darkness Reborn v1.3.0 MOD APK İNDİR – 51MB

Kurulumu

Darkness Reborn v1.3.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Darkness Reborn 1.3.0 yüksek atak hile apk : oyun içindeki yaratıklara yüksek ataklı vuruşlar yaparsınız. (tek atarsınız)

Darkness Reborn 1.3.0 ölümsüzlük hile apk : oyun içindeki yaratıklar size karşı atak yapamaz. Canınız asla azalmaz.

Oca 25, 2016TOPRAK KOÇ

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.