DeathRun Portable v2.4.5 MOD APK – Para / Ekipman HİLELİ

deathrun-portable-v2-4-5-mod-apk-para-ekipman-hileliDeathRun Portable v2.4.5 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Rexet stüdyosunun üstlendiği mobil platformun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrol ettiğiniz karakter ile çok oyunculu yani multiplayer haritalar üzerinde gerçek insanlarla mücadele etmektir. DeathRun Portable içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli ve ekipman hileli olarak sunuyorum bu sayede karakterinizi istediğiniz gibi giydirebilir, tüm eşyaları kullanabilirsiniz… Zorlu haritalar, gerçek oyuncular ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. DeathRun Portable Play Store’da 80.500’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

deathrun-portable-v2-4-5-mod-apk-para-ekipman-hileli-1

deathrun-portable-v2-4-5-mod-apk-para-ekipman-hileli-2

deathrun-portable-v2-4-5-mod-apk-para-ekipman-hileli-3

mod apk

DeathRun Portable v2.4.5 MOD APK İNDİR – 26MB

Kurulumu

DeathRun Portable v2.4.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

DeathRun Portable 2.4.5 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

DeathRun Portable 2.4.5 eşya hile apk : normalde oyun içinde her bir eşyayı açabilmek için 2 saat oynamanız gerekmektedir. Hile sayesinde her bir ekipman için 10 saniye yeterlidir kısacası 5 dakikalık bir oyun süresinde tüm eşyaları kullanıma açabilirsiniz.

Oca 7, 2016TOPRAK KOÇ

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.