Euro Truck Driver v1.0.0 MOD APK – PARA HİLELİ

euro-truck-driver-1-0-0-mod-apk-para-hileliEuro Truck Driver v1.0.0 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını simülasyon oyunları ile tanınan Ovidiu Pop stüdyosunun üstlendiği mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz tır yani römork çekiciler ile verilen görevler doğrultusunda ilerleyip yükleri taşımaktır. Euro Truck Driver içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz kamyonu satın alabilir istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz… Berlin, Prag, Madrid, Roma gibi Avrupa ülkelerinde direksiyon sallamak parmaklarınızın ucundadır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya joystick mantığıyla sağlanabilmektedir. Euro Truck Driver Play Store’da yeni olduğu için 800’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

euro-truck-driver-1-0-0-mod-apk-para-hileli-1

euro-truck-driver-1-0-0-mod-apk-para-hileli-2

euro-truck-driver-1-0-0-mod-apk-para-hileli-3

mod apk

Euro Truck Driver v1.0.0 MOD APK İNDİR – 89MB

Kurulumu

Euro Truck Driver v1.0.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Euro Truck Driver 1.0.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda ilk menüde CONTINUE butonuna basın, oyuna sınırsız para ile başlarsınız.

UYARI : NEW GAME butonuna basarsanız hile aktif olmaz.

Ara 18, 2015TOPRAK KOÇ

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.