Euro Truck Driver v1.0.1 MOD APK – PARA HİLELİ

euro-truck-driver-v1-0-1-mod-apk-para-hileliEuro Truck Driver v1.0.1 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını ünlü simülasyon oyunlarına imza atan Ovidiu Pop stüdyosunun üstlendiği mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız tır yani römork çekici ile size verilen görevler doğrultusunda ilerleyip yükleri taşımaktır. Euro Truck Driver içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede dilediğiniz çekiciyi satın alabilir istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Berlin, Prag, Madrid, Roma gibi şehirlerin sokakları sizleri bekliyor… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Euro Truck Driver Play Store’da 14.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

euro-truck-driver-v1-0-1-mod-apk-para-hileli-1

euro-truck-driver-v1-0-1-mod-apk-para-hileli-2

euro-truck-driver-v1-0-1-mod-apk-para-hileli-3

mod apk

Euro Truck Driver v1.0.1 MOD APK İNDİR – 88MB

Kurulumu

Euro Truck Driver v1.0.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Euro Truck Driver 1.0.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda ilk menüde CONTINUE butonuna basın, oyuna sınırsız para ile başlarsınız.

UYARI : NEW GAME butonuna basarsanız hile aktif olmaz.

Ara 25, 2015TOPRAK KOÇ

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.