Farming Simulator 14 v1.3.9 MOD APK – PARA HİLELİ

farming-simulator-14-v1-3-9-mod-apk-para-hileliFarming Simulator 14 v1.3.9 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını GIANTS Software stüdyosunun üstlendiği çiftlik ve simülasyon oyunlarını sevenlerin kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz çiftlik araçları ile sahip olduğunuz arazi üzerinde tarım ürünlerini ekip-biçmek ve satış yapmaktır. Farming Simulator 14 içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede dilediğiniz aracı satın alabilir çiftliğinizi rahatlıkla büyütebilirsiniz… Kontrol edilebilir onlarca farklı araç, geniş bir arazi ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör ve dokunmatik ile sağlanabilmektedir. Farming Simulator 14 Play Store’da 6.50TL’dir 39.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

farming-simulator-14-v1-3-9-mod-apk-para-hileli-1

farming-simulator-14-v1-3-9-mod-apk-para-hileli-2

farming-simulator-14-v1-3-9-mod-apk-para-hileli-3

mod apk

Farming Simulator 14 v1.3.9 MOD APK İNDİR – 51MB

Kurulumu

Farming Simulator 14 v1.3.9 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Farming Simulator 14 1.3.9 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda kayıtlı profil üzerinden oynamaya devam edin, paranız sınırsızdır.

NOT : ayrıca gerçek parayla satılan tüm araçlardan birer tane satın alınmıştır.

UYARI : yeni profil açarsanız para hilesi olmaz.

Ara 27, 2015TOPRAK KOÇ

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.