Flick Shoot 2 v1.26 MOD APK – MEGA HİLELİ

flick-shoot-2-v1-26-mod_apk-mega-hileliFlick Shoot 2 v1.26 PARA HİLELİ APK, şut çekme oyunlarını sevenlerin kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını MobileCraft stüdyosunun üstlendiği sürükleyicilik ve oynanabilirlik bakımından başarılı bulduğum mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz futbolcu ile rakibinizin kalesine topu yollayarak gol atmaktır. Flick Shoot 2 içinde yaşanan maddi sorunlarından ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız bilet hileli, seviye hileli, tüm ögeler ve oyun modları kullanıma açık şekilde sunuyorum bu sayede dilediğiniz topu satın alabilir, istediğiniz formayı giyip rakiplerinizle kıyasıya mücadele edebilirsiniz… Çok oyunculu yani multiplayer müsabakalar mevcuttur dünyanın dört bir yanından gerçek oyuncu sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Flick Shoot 2 Play Store’da 776.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

flick-shoot-2-v1-26-mod-apk-mega-hileli-1

flick-shoot-2-v1-26-mod-apk-mega-hileli-2

flick-shoot-2-v1-26-mod-apk-mega-hileli-3

mod apk

Flick Shoot 2 v1.26 MOD APK İNDİR – 49MB

Kurulumu

Flick Shoot 2 v1.26 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Flick Shoot 2 1.26 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Flick Shoot 2 1.26 bilet hile apk : oyuna giriş yaptığınızda bilet miktarına bakmanız yeterlidir.

Flick Shoot 2 1.26 seviye hile apk : oyuna giriş yaptığınızda seviyenize bakmanız yeterlidir. (120 LVL olarak başlarsınız)

Flick Shoot 2 1.26 bölüm hile apk : oyun içinde bulunan antrenman ve top sürme kısımları kilitli olarak gözükse de giriş yapıp oynayabilirsiniz.

Şub 13, 2016TOPRAK KOÇ

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.