GREEN FARM 3 4.0.0 MOD APK IS HERE ! [LATEST]

GREEN FARM 3

Green Farm 3 4.0.0 MOD APK , çiftlik oyunlarını seven hocalarım için önerebileceğim yapımcılığını GAMELOFT firmasının üstlendiği son derece sürükleyici yapıdaki 2D grafiklere sahip olan çiftlik tarzının android platformundaki oyunlara uyarlanmasında başarılı olmuş nadir yapımlardan birisidir. Green Farm 3’te yaşanan maddi sıkıntılardan dolayı mod yani sınırsız para ve altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyun içindeki tüm ögeleri satın alabilecek yapacağınız inşa ve ekim işlerini beklemeden sonlandırabileceksiniz. Grafik olarak kaliteli gözükmese de bir çiftlik oyunundaki beklentilerinizi karşılamaya yetiyor. Çiftliğinizi büyütmek, hayvanları beslemek, tarla alanlarına ekim yapıp hasat yapmak ve dahası… 4.0.0 sürümü ile bal yapma, dalmaçyalı köpekler, sihirli gübre eklenmiştir. Üstelik tamamen TÜRKÇE dil desteği vardır.

Fetaures

mod apk
  • Heavenly Honey: Everyone’s abuzz about the new Beehives and Honey Extractors! Use them to collect this brand-new resource.
  • More Recipes: Use your Honey to make all kinds of golden goodies and fill even more orders!
  • Dalmatians: This new farm-guarding pup was just spotted in the Shop!
  • Wonder-Grow Fertilizer: Fertilizing crops now makes them fully grown in an instant.

How to install ?

  1. Download and Install APK From The Links Given Below
  2. Done, Enjoy

Screenshots

Direct Download Link

Downloads

GREEN FARM 3 4.0.0 MOD APK (13.5 MB) / Mirror

Crack/Medicine Download

    

Sharing is Caring


This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.