GTA Liberty City Stories v1.7 FULL APK – SD DATA

gta-liberty-city-stories-v1-7-full-apk-sd-dataGTA Liberty City Stories v1.7 FULL APK, dünyaca ünlü bir oyunun mobil platform uyarlaması olarak karşımıza çıkan yapımcılığını her zamanki gibi Rockstar Games stüdyosunun üstlendiği mükemmel bir oyundur. GTA: Liberty City Stories uzun zamandır android cihazlar için bekleniyordu sonunda klasik Grand Theft Auto severler için çıktı… Amacınız kontrol ettiğiniz karakter ile devasa bir açık dünya içinde görevleri yapmak adına çalmak, adam öldürmek, araç sürmek, silah kullanmak ve dahasını gerçekleştirmektir. Her ne kadar mobil platforma yeni giriş yapmış olsa da kısa süre içinde liste başına oturacağını düşünüyorum… Toni Cipriani, Liberty City’nin altını üstüne getirmek için sizden yardım bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. GTA Liberty City Stories Play Store’da 10.49TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

gta-liberty-city-stories-v1-7-full-apk-sd-data-1

gta-liberty-city-stories-v1-7-full-apk-sd-data-2

gta-liberty-city-stories-v1-7-full-apk-sd-data-3

mod apk

GTA Liberty City Stories v1.7 FULL APK – 50MB

GTA Liberty City Stories v1.7 SD DATA – 950MB

Kurulumu

GTA Liberty City Stories v1.7 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.rockstargames.gtalcs” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

GTA Liberty City Stories v1.7 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

Şub 11, 2016TOPRAK KOÇ

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.