GTA Liberty City Stories v1.8 FULL APK – SD DATA

gta-liberty-city-stories-v1-8-full-apk-sd-dataGTA Liberty City Stories v1.8 FULL APK, daha yeni çıkmış bir oyun olmasına rağmen mobil platformun ilgisini üzerine çekmeyi başaran yapımcılığını dünyaca ünlü Rockstar Games stüdyosunun üstlendiği mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz Toni Cipriani adlı karakter ile Liberty City sokaklarında hakimiyetinizi sağlamak ve görevleri yapmaktır. Grand Theft Auto bildiğiniz üzere açık dünya tarzlı oyunlar arasında en ünlü serilerden birisidir başta bilgisayar olmak üzere neredeyse her konsol için oluşturulmuş oyunları mevcuttur. Aksiyon, macera ve FPS tarzını sevenlerin kesinlikle denemeleri gerektiğini düşünüyorum, kullanılabilir farklı ekipmanlar, devasa oyun haritası, zorlu görevler, tehlikeli düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. GTA Liberty City Stories Play Store’da 10.49TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

gta-liberty-city-stories-v1-8-full-apk-sd-data-1

gta-liberty-city-stories-v1-8-full-apk-sd-data-2

gta-liberty-city-stories-v1-8-full-apk-sd-data-3

mod apk

GTA Liberty City Stories v1.8 FULL APK İNDİR – 50MB

GTA Liberty City Stories v1.8 SD DATA İNDİR – 950MB

Kurulumu

GTA Liberty City Stories v1.8 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.rockstargames.gtalcs” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

GTA Liberty City Stories v1.8 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

UYARI 2 : Değerli hocalarım, oyun kendi cihazlarım üzerinde sorunsuz çalışmaktadır. 1.8 güncellemesinde bir çok cihaz içinde kapanma sorunun giderildiği belirtilmiştir.

Şub 12, 2016TOPRAK KOÇ

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.