Hotspot Shield v4.1.8 Elite APK – FULL SÜRÜM

hotspot-shield-v4-1-8-elite-apk-full-surumHotspot Shield v4.1.8 Elite APK, siteden aldığım istekler üzerine güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını AnchorFree firmasının üstlendiği internette gezinme adına tüm sınırları ortadan kaldıracağını düşündüğüm mükemmel bir uygulamadır. Bir çoğunuz eminim ki bilgisayar platformundan adını duymuştur kullanım amacı internette gezinirken farklı bir proxy ağı kullanarak ip adresinizi değiştirip yasaklanmalara takılmadan güvenli bir şekilde tarayıcınız üzerinde sörf yapmanızdır. Uygulamayı açtığınız andan itibaren yasaklı olan tüm site ve internet gereksinimi olan uygulamaları kullanabilirsiniz. Hotspot Shield ayrıca web ağınızı da sürekli kontrol ettiği için zararlı unsurlarda da uyarıda bulunur ve tam koruma sağlar. 3G, 4G ve Wi-Fi ağlarından rahatlıkla erişim sağlayabilirsiniz. Kullanımı kolaydır TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Hotspot Shield Play Store’da 670.000’den fazla indirilmiştir.

Uygulamamızdan Görüntüler

hotspot-shield-v4-1-8-elite-apk-full-surum-1

hotspot-shield-v4-1-8-elite-apk-full-surum-2

hotspot-shield-v4-1-8-elite-apk-full-surum-3

mod apk

Hotspot Shield v4.1.8 Elite APK İNDİR – 8MB

Kurulumu

Hotspot Shield v4.1.8 Elite APK dosyamızı indirip kuralım ve uygulamamızı açalım.

Hotspot Shield 4.1.8 elite apk : uygulama içinde trafik sınırlaması yoktur, dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Hesap türü kısmında “Elite” yazar.

Oca 21, 2016TOPRAK KOÇ

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.