League of Stickman v1.4.0 MOD APK – PARA HİLELİ

league-of-stickman-v1-4-0-mod-apk-para-hileliLeague of Stickman v1.4.0 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım isteklerden dolayı ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını DreamSky stüdyosunun üstlendiği aksiyon, macera ve dövüş oyunlarını sevenlerin kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz savaşçı karakter ile karşınıza çıkan tüm düşmanları öldürüp bir sonraki bölüme geçmektir. Adından da anlaşılacağı üzere oyun evreni genel itibarı ile LOL yani League of Legends benzetilmiştir. League of Stickman içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli ve seri skill hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz karakteri satın alabilir, tüm ekipmanlara sahip olup yenilmez bir kahramana dönüşebilirsiniz… League of Stickman v1.4.0 sürümünde yeni karakter olarak Irelia eklenmiştir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır.

Oyunumuzdan Görüntüler

league-of-stickman-v1-4-0-mod-apk-para-hileli-1

league-of-stickman-v1-4-0-mod-apk-para-hileli-2

league-of-stickman-v1-4-0-mod-apk-para-hileli-3

mod apk

League of Stickman v1.4.0 MOD APK İNDİR – 45MB

Kurulumu

League of Stickman v1.4.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

League of Stickman 1.4.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz. Paranız azalmaz.

League of Stickman 1.4.0 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda dilediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz. Elmas miktarınız azalmaz.

League of Stickman 1.4.0 skill hile apk : oyun içinde seri şekilde özel vuruşlar yapabilirsiniz.

Ara 5, 2015TOPRAK KOÇ

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.