League of Stickman v1.5.2 MOD APK – PARA HİLELİ

league-of-stickman-v1-5-2-mod-apk-para-hileliLeague of Stickman v1.5.2 PARA HİLELİ APK, aksiyon, macera ve savaş oyunlarını sevenlerin kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını DreamSky stüdyosunun üstlendiği sürükleyicilik bakımından başarılı bulduğum mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz savaşçı karakterler ile bulunduğunuz bölümde karşınıza çıkan tüm düşmanları yok etmektir. League of Stickman içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, sınırsız skill hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm karakterleri satın alabilir, dilediğiniz ekipmanları kullanabilirsiniz ayrıca seri özel vuruşlar ile düşmanlarınızın korkulu rüyası olabilirsiniz… League of Stickman v1.5.2 sürümünde “Bıçkın” adlı bir karakter eklenmiştir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. League of Stickman Play Store’da 28.000’den fazla indirilmiştir şuan için 0.59TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

league-of-stickman-v1-5-2-mod-apk-para-hileli-1

league-of-stickman-v1-5-2-mod-apk-para-hileli-2

league-of-stickman-v1-5-2-mod-apk-para-hileli-3

mod apk

League of Stickman v1.5.2 MOD APK İNDİR – 49MB

Kurulumu

League of Stickman v1.5.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

League of Stickman 1.5.2 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz.

League of Stickman 1.5.2 elmas hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, elmas miktarınız azalmaz.

League of Stickman 1.5.2 skill hile : oyun için seri olarak özel vuruşlarınızı kullanabilirsiniz.

Oca 1, 2016TOPRAK KOÇ

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.