League of Stickman v1.6.1 MOD APK – PARA HİLELİ

download mod apk

league-of-stickman-v1-6-1-mod-apk-para-hileliLeague of Stickman v1.6.1 PARA HİLELİ APK, aksiyon, macera ve dövüş oyunlarını sevenlerin kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını DreamSky stüdyosunun üstlendiği sürükleyicilik ve oynanabilirlik bakımından başarılı bulduğum mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz savaşçı karakterler ile bulunduğunuz bölümdeki tüm düşman yaratıkları öldürerek bir sonraki bölüme geçmektir. League of Stickman içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, seri skill hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz ekipmanları satın alabilir, karakterinizi istediğiniz gibi geliştirebilir, seri özel vuruşlar yaparak düşmanlarınızı rahatlıkla öldürebilirsiniz. League of Stickman 1.6.1 sürümünde çok oyunculu wi-fi, bluetooth üzerinden oynanama, yeni ekipman ve etkinlikler eklenmiştir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. League of Stickman Play Store’da 29.500’den fazla indirilmiştir 0.59TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

league-of-stickman-v1-6-1-mod-apk-para-hileli-1

league-of-stickman-v1-6-1-mod-apk-para-hileli-2

league-of-stickman-v1-6-1-mod-apk-para-hileli-3

mod apk

League of Stickman v1.6.1 MOD APK İNDİR – 51MB

Kurulumu

League of Stickman v1.6.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

League of Stickman 1.6.1 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz.

League of Stickman 1.6.1 elmas hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, elmas miktarınız azalmaz.

League of Stickman 1.6.1 skill hile apk : oyun içinde seri olarak özel vuruşlarınızı kullanabilirsiniz.

Oca 31, 2016TOPRAK KOÇ

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.