PicsArt v5.12.2 FULL APK – Fotoğraf Stüdyosu

picsart-v5-12-2-full-apk-fotograf-studyosuPicsArt v5.12.2 FULL APK, siteden aldığım istekler üzerine güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını adı gibi PicsArt stüdyosunun üstlendiği mobil platformun popüler fotoğraf düzenleme uygulamalarından birisidir. Mobil cihazınızda bulunan standart fotoğraflardan sıkılmışsanız bu uygulamamız fazlasıyla sizin işinizi görecektir. Fotoğraflara efektler ekleyebilir, çerçeveler oluşturabilir, dilediğiniz yazıları yazabilirsiniz. Normal şartlarda ücretsiz olarak kullanıcısına sunulsa da uygulama içinde bulunan bir çok efekt, yazı stili, çerçeve ve dahası kullanıma kapalıydı bu yüzden FULL APK yani tüm özellikler satın alınmış şekilde sunuyorum bu sayede hiç bir kısıtlamaya takılmadan dilediğiniz gibi fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz… Kullanımı kolaydır, TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. PicsArt – Fotoğraf Stüdyosu Play Store’da 4.280.000’den fazla indirilmiştir.

Uygulamadan Görüntüler

picsart-v5-12-2-full-apk-fotograf-studyosu-1

picsart-v5-12-2-full-apk-fotograf-studyosu-2

picsart-v5-12-2-full-apk-fotograf-studyosu-3

mod apk

PicsArt v5.12.2 FULL APK İNDİR – 36MB

Kurulumu

PicsArt v5.12.2 FULL APK dosyamızı indirip kuralım.

PicsArt 5.12.2 pro apk : Uygulamamızı açalım ve üye olup giriş yapalım, PicsArt içinde bulunan tüm ücretli efekt, yazı stili, kolajlar ve dahası kullanıma açıktır tek yapmanız gereken istediğiniz paketi yüklemektir.

UYARI : Uygulamaya üye olup giriş yapmazsanız ücretli efektleri yüklerken sorun yaşayabilirsiniz.

Oca 11, 2016TOPRAK KOÇ

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.