Plague Inc v1.11.2 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

download mod apk

plague-inc-v1-11-2-mod-apk-kilitler-acikPlague Inc v1.11.2 FULL APK, yapımcılığını dünyaca ünlü flash oyun yapımcılarından birisi olan Miniclip firmasının üstlendiği popülerlik ve oynanabilirlik bakımından başarılı bulduğum mükemmel bir oyundur. Amacınız oluşturduğunuz hastalık yani virüs ile dünyanın her bölgesine yayılıp insanlığa son vermektir. Plague Inc içinde yaşanan sorunlardan ve kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani FULL sürüm olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz hastalığı istediğiniz kadar geliştirebilir tüm kilitli olan ögeleri kullanabilirsiniz.. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Plague Inc v1.11.2 sürümünde hatalar düzenlenmiş olup yeni eklemeler yapılmıştır. Plague Inc Play Store’da 2.188.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

plague-inc-v1-11-2-mod-apk-kilitler-acik-1

plague-inc-v1-11-2-mod-apk-kilitler-acik-2

plague-inc-v1-11-2-mod-apk-kilitler-acik-3

mod apk

Plague Inc v1.11.2 MOD APK İNDİR – 46MB

Kurulumu

Plague Inc v1.11.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Plague Inc 1.11.2 hile apk : oyuna giriş yaptığınızda “OYNA” butonuna basın “YENİ OYUN” seçeneği ile ilerleyip açılan bölümde sol alt köşede bulunan “KİLİDİ AÇ” kısmına girin, orta alt kısımda bulunan “Alınanları Geri Yükle” diyin oyundaki tüm ücretli paketler (genlerde dahil olmak üzere) kullanıma açılmıştır.

Oca 23, 2016TOPRAK KOÇ

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.