Real Boxing v2.3.1 MOD APK – PARA / VIP HİLELİ

real-boxing-v2-3-1-mod-apk-para-vip-hileliReal Boxing v2.3.1 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Vivid Games stüdyosunun üstlendiği dövüş ve aksiyon oyunlarını sevenlerin kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm mükemmel bir boks oyunudur. Amacınız kontrol ettiğiniz boksör karakter ile boks müsabakalarına katılıp rakiplerinizi bir güzel dövmektir. Real Boxing içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli, vip yani premium hileli olarak sunuyorum bu sayede karakterinizi istediğiniz gibi geliştirebilir, tüm ekipmanları satın alabilirsiniz ayrıca vip üyeliğin avantajlarını da kullanabilirsiniz. Güçlü yumruklar, tehlikeli rakipler ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Real Boxing Play Store’da 358.500’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

real-boxing-v2-3-1-mod-apk-para-vip-hileli-1

real-boxing-v2-3-1-mod-apk-para-vip-hileli-2

real-boxing-v2-3-1-mod-apk-para-vip-hileli-3

mod apk

Real Boxing v2.3.1 MOD APK İNDİR – 17MB

Real Boxing v2.3.1 SD DATA İNDİR – 259MB

Kurulumu

Real Boxing v2.3.1 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.vividgames.realboxing” android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Real Boxing v2.3.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Real Boxing 2.3.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Real Boxing 2.3.1 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

Real Boxing 2.3.1 vip hile apk : oyuna giriş yaptığınızda vip yani premium olarak başlarsınız.

Oca 31, 2016TOPRAK KOÇ

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.