SAS Zombie Assault 4 v1.6.2 MOD APK – PARA HİLELİ

sas-zombie-assault-4-v1-6-2-mod-apk-para-hileliSAS Zombie Assault 4 v1.6.2 PARA HİLELİ APK, aksiyon, macera ve FPS oyunlarını sevenlerin kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Ninja Kiwi stüdyosunun üstlendiği mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz karakter ile bulunduğunuz harita üzerinde karşınıza çıkan tüm zombileri yok ederek hayatta kalmaktır. SAS Zombie Assault 4 içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz silahı satın alabilir, karakterlerinizi istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Kontrol edilebilir farklı karakter sınıfları, zorlu zombiler, güçlü silahlar ve dahası sizleri bekliyor… İster tek başınıza isterseniz de çok oyunculu yani multiplayer olarak zombilere karşı savaşabilirsiniz… Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. SAS Zombie Assault 4 Play Store’da 175.700’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

sas-zombie-assault-4-v1-6-2-mod-apk-para-hileli-1

sas-zombie-assault-4-v1-6-2-mod-apk-para-hileli-2

sas-zombie-assault-4-v1-6-2-mod-apk-para-hileli-3

mod apk

SAS Zombie Assault 4 v1.6.2 MOD APK İNDİR – 100MB

Kurulumu

SAS Zombie Assault 4 v1.6.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

SAS Zombie Assault 4 1.6.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda kayıtlı profiller üzerinden devam edin.Paranız sınırsızdır.

UYARI : yeni profil açarsanız para hilesi olmaz.

Oca 6, 2016TOPRAK KOÇ

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.