Soda Dungeon v1.0.09 MOD APK – PARA HİLELİ

download mod apk

soda-dungeon-v1-0-09-mod-apk-para-hileliSoda Dungeon v1.0.09 PARA HİLELİ APK, efsane diyebileceğim nadir oyunlardan birisidir, yapımcılığını dünya oyun sektöründe önemli bir yere sahip olan Armor Games stüdyosunun üstlendiği mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz savaşçı karakterler ile yaratıkların bulunduğu bir kaleye girip onları yok etmektir. Soda Dungeon içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede savaşçılarınızı istediğiniz gibi geliştirebilir, düşman yaratıkların korkulu rüyası olabilirsiniz… Macera, aksiyon birazda RPG karışımı olan oyunumuz sürükleyicilik bakımından oldukça başarılıdır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Soda Dungeon v1.0.09 sürümünde yılbaşı teması hakimdir. Soda Dungeon Play Store’da 24.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

soda-dungeon-v1-0-09-mod-apk-para-hileli-1

soda-dungeon-v1-0-09-mod-apk-para-hileli-2

soda-dungeon-v1-0-09-mod-apk-para-hileli-3

mod apk

Soda Dungeon v1.0.09 MOD APK İNDİR – 49MB

Kurulumu

Soda Dungeon v1.0.09 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Soda Dungeon 1.0.09 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda kayıtlı profiller üzerinden devam ediniz, sınırsız paranız vardır.

UYARI : yeni profil oluştursanız para hilesi olmaz.

Ara 29, 2015TOPRAK KOÇ

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.