Stickman Battlefields Premium v1.6.2 MOD APK – PARA HİLELİ

stickman-battlefields-premium-v1-6-2-mod-apk-para-hileliStickman Battlefields Premium v1.6.2 PARA HİLELİ APK, askeri savaş oyunlarını sevenlerin kesinlikle denemesi gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını çöp adam oyunları ile ünlenen Djinnworks stüdyosunun üstlendiği mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz çöpten askerler ile rakibinizin bölgesini işgal edip savaşı kazanmaktır. Stickman Battlefields Premium içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız mermi hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz askeri teçhizatı satın alabilir, sınırsız mermi ile düşmanlarınızın üzerine öfke kusabilirsiniz. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Stickman Battlefields Premium Play Store’da 12.99TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

stickman-battlefields-premium-v1-6-2-mod-apk-para-hileli-1

stickman-battlefields-premium-v1-6-2-mod-apk-para-hileli-2

stickman-battlefields-premium-v1-6-2-mod-apk-para-hileli-3

mod apk

Stickman Battlefields Premium v1.6.2 MOD APK İNDİR – 69MB

Kurulumu

Stickman Battlefields Premium v1.6.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Stickman Battlefields Premium 1.6.2 para hile apk : oyun içindeki tüm ekipmanlar satın alınmıştır seviyeniz yettiğinde açmanız yeterlidir.

Stickman Battlefields Premium 1.6.2 mermi hile apk : oyun içinde merminiz sınırsızdır.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

Ara 23, 2015TOPRAK KOÇ

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.