Subway Surfers v1.49.1 MOD APK – PARA / ANAHTAR HİLELİ

subway-surfers-v1-49-1-mod-apk-para-anahtar-hileliSubway Surfers v1.49.1 PARA HİLELİ APK, koşu oyunlarını seven hocalarımın yakından takip ettiği yapımcılığını Kiloo stüdyosunun üstlendiği mobil platformun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrol ettiğiniz karakteri tren yolları üzerinde yönlendirerek engel ve tuzaklara takılmadan en uzun mesafeye gitmesini sağlamaktır. Subway Surfers içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli ve sınırsız anahtar hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede dilediğiniz karakteri seçebilir, tüm geliştirmeleri yapabilirsiniz. Subway Surfers v1.49.1 sürümünde dünya turu kapsamında Hawaii bizleri bekliyor… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Subway Surfers Play Store’da 17.850.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

subway-surfers-v1-49-1-mod-apk-para-anahtar-hileli-1

subway-surfers-v1-49-1-mod-apk-para-anahtar-hileli-2

subway-surfers-v1-49-1-mod-apk-para-anahtar-hileli-3

mod apk

Subway Surfers v1.49.1 MOD APK İNDİR – 52MB

Kurulumu

Subway Surfers v1.49.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Subway Surfers 1.49.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda ilk bölümden sonra paranıza bakmanız yeterlidir.

Subway Surfers 1.49.1 anahtar hile apk : oyuna giriş yaptığınızda ilk bölümden sonra anahtar miktarına bakmanız yeterlidir.

Ara 30, 2015TOPRAK KOÇ

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.