Survival Games v1.2.14 MOD APK – PARA HİLELİ

survival-games-v1-2-14-mod-apk-para-hileliSurvival Games v1.2.14 PARA HİLELİ APK, hayatta kalma konulu oyunları sevenler için iyi bir alternatif olacağını düşündüğüm yapımcılığını küp oyunları ile tanınan Riovox stüdyosunun üstlendiği orta seviyede kaliteli bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz karakter ile bulunduğunuz adada diğer oyuncuları öldürerek en yüksek puanı toplamaktır. Çok oyunculu yani multiplayer bir oyundur dünyanın dört bir yanından insanla mücadele etmek parmaklarınızın ucundadır… Bulunduğunuz haritalarda; yiyecek, yay, kılıç benzeri ögeleri bulmak sizi rakiplerinizin önüne taşıyacaktır… Survival Games içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli ve sınırsız iksir hileil olarak sunuyorum, bu sayede tüm ücretli kıyafetlere sahip olabilirsiniz… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanabilmektedir. Survival Games Play Store’da 20.500’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

survival-games-v1-2-14-mod-apk-para-hileli-1

survival-games-v1-2-14-mod-apk-para-hileli-2

survival-games-v1-2-14-mod-apk-para-hileli-3

mod apk

Survival Games v1.2.14 MOD APK İNDİR – 33MB

Kurulumu

Survival Games v1.2.14 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Survival Games 1.2.14 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda ilk kazandığınız paranın ardından para miktarına bakmanız yeterlidir.

Survival Games 1.2.14 iksir hile apk : oyuna giriş yaptığınızda iksir miktarına bakmanız yeterlidir.

Oca 3, 2016TOPRAK KOÇ

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.