The Room 3 v1.02 FULL APK – SD DATA

the-room-3-v1-02-full-apk-sd-dataThe Room 3 v1.02 FULL APK, son zamanlarda çıkmış olan yapımcılığını Fireproof Games stüdyosunun üstlendiği gizem ve bulmaca tarzı oyunları sevenlerin kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz karakter ile bulunduğunuz gizemli evren içinde bulmacaları çözerek ilerlemektir. Onlarca farklı bulmaca, çözülmesi zor mekanizmalar ve dahası sizleri bekliyor… Ayrıca The Room 3 TÜRKÇE dil desteği ile oldukça kolay, anlaşılır ve kaliteli bir oyun keyfi sunmaktadır. Topladığınız ögeleri birleştirebilir, çalışır hale getirebilir, özel gözlüğünüz ile görülmeyen ipuçlarını bulabilirsiniz… Zanaatkarın bırakmış olduğu notlar size daima yardımcı olacaktır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. The Room 3 Play Store’da 12.99TL’dir, 12.900’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

the-room-3-v1-02-full-apk-sd-data-1

the-room-3-v1-02-full-apk-sd-data-2

the-room-3-v1-02-full-apk-sd-data-3

mod apk

The Room 3 v1.02 FULL APK İNDİR – 21MB

The Room 3 v1.02 SD DATA İNDİR – 493MB

Kurulumu

The Room 3 v1.02 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.FireproofStudios.TheRoom3” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

The Room 3 v1.02 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

Şub 2, 2016TOPRAK KOÇ

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.